fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Mot i kthjellët dhe i ngrohtë për natën e Vitit të Ri

Botuar

  • македонски јазик

Gjatë natës së Vitit të Ri do të mbizotërojë mot i kthjellët dhe i ngrohtë. Gjatë ditës moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët, kurse përgjatë Povardarie erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri 5, kurse ajo maksimale do të mbërrijë nga 9 deri 15 gradë.

Kushte të ngjashme të motit na presin edhe në ditët nga vikendi që vjen – mot stabil dhe i thatë me temperatura të cilat do të jenë mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена