fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për fundjavë

Botuar

  • македонски јазик

Sot (e premte) do të mbajë mot kryesisht i vranët me periudha me diell. Pasdite dhe në fund të ditës kryesisht në pjesët perëndimore dhe jugore do të ketë reshje lokale shiu dhe bore, në male dhe në vendet më të larta vetëm borë. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë prej -2 deri në 5 gradë.

Mot i vranët me reshje shiu dhe bore pritet edhe nesër (e shtunë). Temperatura minimale e mëngjesit do të zbresë deri në -4, ndërsa ajo maksimale ditore do të arrijë deri në 4 gradë.

Të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët me reshje shiu dhe bore.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена