fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Në Gostivar mbrëmë është arrestuar një person për shkak të kërcënimeve ndaj bashkëshortes

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njoftoi se zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme Gostivar, mbrëmë (24 janar) rreth orës 2 e 40 minuta, në rrugën “Major Çede Filipovski” në Gostivar kanë arrestuar 34-vjeçarin F.A. nga një fshat i Gostivarit, i cili rreth orës 23 ka kërcënuar gruan e tij 24-vjeçare, me të cilën ishte në procedurë divorci.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit për sqarim dhe dokumentim të plotë të rastit, i cili do të pasohet me parashtresën përkatëse, njofton policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена