fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Kapen dilerë me 14 pako kokainë në Zubovcë

Botuar

  • македонски јазик
MPB bën me dije se mbrëmë (12 prill) në ora 21:15 në Zubovcë, komuna Vrapçisht, zyrtarë policorë nga Sektori për tregti të paligjshme me drogë dhe armë në SPB Gostivar kanë arrestuar tre banorë të fshatit Kalishtë të moshës 40, 39 dhe 43 vjet.
“Gjatë kontrollit të ushtruar ndaj tyre dhe në automjetin “Volkswagen Golf”, me targa italiane, në të cilin ndodheshin të tre, u gjetën dhe u konfiskuan 14 pako me kokainë. Ata janë ndaluar në komisariat dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të bëhet procedimi përkatës”, thonë nga MPB.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена