fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Rreshje lokale të shiut dhe ulje e temperaturave në fundjavën e zgjatur

Botuar

  • македонски јазик

Sot do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët deri mesatare jugore, ndërsa nga e enjtja pasdite do të ketë rreshje lokale të rrëmbyeshme dhe bubullima, njofton Instituti për Punë Hidrometeorologjike.

Do të fryjë erë mesatare në disa vende të fortë veriore. Kushtet për rreshje lokale shiu afatshkurtra do të jenë të premten dhe në ditët e fundjavës së zgjatur të pushimeve, ndërsa temperaturat do të pësojnë rënie të ndjeshme.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена