Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Индија ги испрати сите 1.4 милијарда жители во карантин поради коронавирусот. Вака изгледаат улицте на најголемиот град Мумбај со 18.5 милиони жители.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!