Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не ?!

Објавено

на

„Црниот дијамант“ е редок вид на јаболко во темна боја, поблаго од мед и вкус за кој се вели дека не може да се спореди со ниту едно друго јаболко. Поради својата ексклузивност цената на едно јаболко достигнува 7 долари, а може да се најдат само во Тибет.                                 

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена