Поврзи се со нас

Гостивар

Во Гостивар вчеравечер лишен од слобода 27 годишник

Објавено

на

МВР информира дека вчеравечер (29.04.2023) во 21.30 часот во Гостивар, од полициски службеници од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар бил лишен од слобода М.М.(27) од Гостивар, затоа што кај него била пронајдена и одземена прашкаста материја.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок, извести полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена