fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Во сообраќајка загина фудбалерот Хозе Антонио Рејес

Објавено

на

Шпанскиот репрезентативец и поранешниот фудбалер на Арсенал, Севиља, Реал Мадрид и Атлетико Мадрид, Хозе Антонио Рејес,  рано утрово загина во сообраќајна несреќа во Утрера, пренесуваат шпанските медиуми.

Рејес последно настапуваше за фудбалскиот клуб Екстрамадура, загина на 35 години.

 

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!