Поврзи се со нас

Занимливости

Погледнете ги најинтересните и најчудни автомобили на светот

Објавено

на

  Честопати луѓето зборуваат за својот автомобил од соништата, но иако се работи за „соништа“, тоа сепак се желби за поседување на миленик на четири тркала во рамки на нормалата. Е, има и такви кои отишле чекор подалеку и се опуштиле во дизајнот и креирањето на автомобилот надвор од рамките на очекуваното.

  Колку биле креативни пресудете сами!

  Погледнете ги најинтересните и најчудните автомобили на светот!

  Сподели на:
  Остави коментар

  Leave a Reply

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени работни места во Полог:

  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!