Поврзи се со нас

Гостивар

43 годишник од Добридол спроведен во затвор

Објавено

на

Вчера (10-ти мај) околу 15 и 20 часот, полициски службеници на Одделението за внатрешни работи Гостивар, со судска наредба, го привеле 43-годишниот М.Д. од селото Добридол за издржување затворска казна.

Тој бил спроведен во Казнено-поправната установа Затвор Тетово за издржување на казната.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена