fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

„Да навиваме заедно“ – Нов Ултра леток на Ултра Маркети

Објавено

на

  • Shqip

Македонската фудбалска репрезентација во недела го започнува својот прв историски настап на Европските првенства. По тој повод Ултра Маркети подоготвија посебна понуда „Да навиваме заедно“ со ултра ниски цени кои ќе придонесат за поголемо уживање во игрите на нашите херои на ЕУРО 2020.

Акцијата важи во сите Ултра маркети во Гостивар, и ќе трае од денес 11.06.2021 па се до 17.06.2021 , производите се со ограничени количини.

📍 Локација 1 : населба Питарница 📍 Локација 2: населба Млаки 📍 Локација 3: ул. Сретко Крстески бр.38.

(комерцијална објава)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали ќе одите на летен одмор?

Вработувања Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!