Поврзи се со нас

Гостивар

Денот што го чекавте! Отворени новите УЛТРА МАРКЕТИ во Гостивар, одлична понуда и квалитет, прифатливи цени

Објавено

на

  Денеска свечено започна со работа новиот хард-дисконт малопродажен ланец на Ултра маркети во Гостивар, кои со фантастичната понуда на кондиторски производи по прифатливи цени, пријатниот персонал и убавата атмосфера несомнено ќе прераснат во омилено место за пазарување на гостиварци.

  Отворени се три нови маркети, кои се наоѓаат на следните локации:
  Локација 1 : населба Питарница
  Локација 2: населба Млаки
  Локација 3: ул. Сретко Крстески бр.38

  По повод отворањето, Ултра маркетите изготвија одлична понуда на производи со попусти во ограничени количини. Помеѓу производите кои ќе се најдат во понудата се и различни типови на детергенти, вина, чоколади, свежо овошје и зеленчук и останати продукти потребни за домот и семејството. Следуваат и одлични акции и дополнителни пријатни изненадувањa за кои навистина вреди да ги посетите маркетите.

  Задолжително е почитување на сите мерки: носење заштитна опрема, соодветна социјална дистанца. Наша препорака е да си направите и посебен список за пазарување за да не пропуштите некоја супер понуда.

  Ултра маркетите обезбедуваат 30 нови работни места и планираат отворање на уште неколку маркети во Гостивар и околината кои ќе обезбедат дополнителни вработувања.

  Ултра маркетите нудат фантастични цени за производи со исклучително висок квалитет, па доколку одлучите економично да го планирате својот буџет, а воедно квалитетот ви е на прво место, тогаш пазарувањето во Ултра е вашиот најдобар избор.

  Ултра летокот на Ултра Маркети по повод свеченото отворање може да го погледнете ТУКА.

  (комерцијална објава)

  Сподели на:
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени работни места во Полог:

  Advertisement
  Advertisement
  Гостиварпред 39 минути

  Хоспитализирани 105 заразени со ковид во државава, во Гостивар 20

  Гостиварпред 54 минути

  Марихуаната и кокаинот се‘ почести меѓу младите во Гостивар, родителите да отворат очи

  Македонијапред 2 часа

  Продолжен конкурсот за реонски попишувачи и инструктори до 12 август

  Спортпред 2 часа

  ФФМ го промовира селекторот Милевски

  Гостиварпред 3 часа

  Уапсен гостиварец заради агресија и обид за напад на полицајци

  Македонијапред 4 часа

  Прогласена кризна состојба во траење од 30 дена

  Македонијапред 5 часа

  МТСП: 60% од вработените во градинките вакцинирани, апел до останатите да примат вакцини

  Гостиварпред 6 часа

  Екстремно топло – попладне дожд и грмежи

  Спортпред 7 часа

  Македонската кошаркарска репрезентација до 18 години подобра од Грузија

  Македонијапред 7 часа

  По 10.000 денари награда за 300 пожарникари и граѓани вклучени во гаснење на пожарите

  Македонијапред 17 часа

  Утре седница на Влада за прогласување на кризна состојба поради пожарите

  Технологијапред 19 часа

  Најмалиот телефон во светот е голем колку еден палец

  Гостиварпред 21 час

  Приведен 32 годишник за подметнување пожар над гостиварско Пожаране

  Што, како, каде?!пред 2 недели

  Нова „неделна акција со супер ниски цени“ во МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ

  Македонијапред 3 дена

  Се празнува Илинден, значаен датум од историјата на Македонија

  Гостиварпред 1 недела

  Пронајден човечки труп на патот Маврови Анови-Дебар

  Македонијапред 1 недела

  МВР отвори оглас за 39 вработувања

  Еден ден со..пред 2 недели

  ЕДЕН ДЕН СО : Трајче Богданоски, професор по физичко и кондиционен тренер

  Гостиварпред 1 недела

  Предлог на Таравари, угостителските објекти во Гостивар да работат плус два часа

  Гостиварпред 1 недела

  Хрватица физички нападнала полицаец во Гостивар

  Еден ден со..пред 5 дена

  ЕДЕН ДЕН СО: Шпреса Усеини, директорка на ООУ „Исмаил Ќемали“ Гостивар

  Гостиварпред 2 недели

  Саботна контрола во Гостивар: „Летаат“ возачи – „летаат“ казни

  Гостиварпред 5 дена

  На патарината во Гостивар уапсени тројца млади со дрога

  Гостиварпред 1 недела

  Гостиварка простирајќи алишта изгубила контрола и паднала од балкон

  Македонијапред 2 недели

  Запленета марихуана вредна околу 150.000 евра, приведени пет лица

  Гостиварпред 6 дена

  Нападнат фудбалер на улица во Гостивар

  Спортпред 2 месеци

  ФОТО ВЕСТ: Македонија тргна за Букурешт на EURO 2020

  Гостиварпред 2 месеци

  Етно вешта жена во гостиварско Зубовце – старински специјалитети, чист воздух и дружење

  Гостиварпред 2 месеци

  Повторно протест во Гостивар: Хартиените учебници да останат основно средство за учење!

  Гостиварпред 3 месеци

  Протест во Гостивар: „Нема да дозволиме експерименти врз нашите деца“

  Гостиварпред 3 месеци

  Паркот во Гостивар ќе добие нов лик и социјално инклузивен дел (фото)

  Гостиварпред 6 месеци

  На поларно време и снег Гостивар маршираше во чест на жртвите во автобуската несреќа

  Гостиварпред 7 месеци

  Како се прославуваше Водици во Гостивар од 2016 до 2020 година (галерија)

  Спортпред 10 месеци

  На Градскиот стадион во Гостивар: ФК Гостивар – ФК Вардар Форино 1:0 (фото)

  Спортпред 11 месеци

  На Градскиот стадион во Гостивар: Вардар Форино – Вардар Скопје (8:9)

  Гостиварпред 11 месеци

  ПРОТЕСТ – Русино е смрт! Белите дробови ни се црни! Сакаме цвеќе, не сакаме депонија!

  Спортпред 12 месеци

  Кошаркарскиот клуб Гостивар започна со подготовките за сезоната 2020/2021

  Гостиарскипред 1 година

  ГОСТИВАР МОРА ДА ДИШЕ! Протест бр.2 (фотогалерија)

  ФОТО ВЕСТпред 1 година

  Априлијада на Gostivarpress.mk (втор дел)

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!