Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!  • Дата: 19/07/2019 | 12:38

Девојка на велосипед со мотор удрила во жена пешак во Гостивар

Вчера околу 15 часот и 30 минути, на улица „Борче Јовановски“ во Гостивар, 16-годишна гостиварка која управувала велосипед со мотор, удрила во 35-годишната Е.М. од Неготино-Полошко (пешак), информираат од полицијата.

Повредената Е.М. пренесена е во гостиварската Општа болница. Увид извршила екипа од Полициската станица Гостивар.

Напишете коментар