Поврзи се со нас

Бизнис

Месец на Еко Вент изненадувања! Месец на Sensira, најпродаваниот Daikin клима уред на Еко Вент!

Објавено

на

Резервирајте ја вашата Sensira и добијте ГРАТИС монтажа:
✔️ заштедете 4.950 денари за 3.5 kw клима уред
✔️ заштедете 6.200 денари за 5 kw клима уред

Но тоа не е сé!
Овој пат добивате 5 години гаранција за клима уредот и
Wi-Fi контролер за половина цена заштедувате дополнителни 1.800 денари.

Daikin Sensira клима уредите со Јапонска технологија ви нудат:
✓ Помала потрошувачка на енергија со А++ енергетска ефикасност
✓ Пријатен комфор при тивка работа на внатрешната единица до 19 dBA
✓ Ефикасни перформанси дури и на надворешни температури од -15°C
✓ Титаниум апатит филтер + филтер за елиминирање бактериите и непријатни мириси
✓ Помало влијание врз животната средина благодарение на R-32 еколошкиот фреон
✓ Eurovent сертификат за квалитет и потврда на перформансите

Еко Вент е официјален DAIKIN Home Comfort Expert партнер за Македонија, кој скоро една деценија успешно фигурира на пазарот за системи на греење, ладење и вентилација. Освен матичниот град Тетово од каде што ја започна својата дејност, минатата година отвори нови салони во Гостивар и Кичево. Додека на HVAC пазарот во соседна Република Косово настапува како официјален Daikin Dealer со седиште и продажно-изложбен салон во Приштина.

Ние не вршиме само продажба, Ние нудиме решенија!
Посетете не во нашите продажно изложбени салони во:
Гостивар, ул.Сретко Крстески бр.34  📞 070 211 190  [email protected]
Тетово, ул.Илинденска бр.179            📞 044 335 051 [email protected]
Кичево, ул. 11 Септември бр. 101/9   📞 070 209 436 [email protected]

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена