Поврзи се со нас

Бизнис

Месец на Еко Вент изненадувања! Месец на Sensira, најпродаваниот Daikin клима уред на Еко Вент!

Објавено

на

  Резервирајте ја вашата Sensira и добијте ГРАТИС монтажа:
  ✔️ заштедете 4.950 денари за 3.5 kw клима уред
  ✔️ заштедете 6.200 денари за 5 kw клима уред

  Но тоа не е сé!
  Овој пат добивате 5 години гаранција за клима уредот и
  Wi-Fi контролер за половина цена заштедувате дополнителни 1.800 денари.

  Daikin Sensira клима уредите со Јапонска технологија ви нудат:
  ✓ Помала потрошувачка на енергија со А++ енергетска ефикасност
  ✓ Пријатен комфор при тивка работа на внатрешната единица до 19 dBA
  ✓ Ефикасни перформанси дури и на надворешни температури од -15°C
  ✓ Титаниум апатит филтер + филтер за елиминирање бактериите и непријатни мириси
  ✓ Помало влијание врз животната средина благодарение на R-32 еколошкиот фреон
  ✓ Eurovent сертификат за квалитет и потврда на перформансите

  Еко Вент е официјален DAIKIN Home Comfort Expert партнер за Македонија, кој скоро една деценија успешно фигурира на пазарот за системи на греење, ладење и вентилација. Освен матичниот град Тетово од каде што ја започна својата дејност, минатата година отвори нови салони во Гостивар и Кичево. Додека на HVAC пазарот во соседна Република Косово настапува како официјален Daikin Dealer со седиште и продажно-изложбен салон во Приштина.

  Ние не вршиме само продажба, Ние нудиме решенија!
  Посетете не во нашите продажно изложбени салони во:
  Гостивар, ул.Сретко Крстески бр.34  📞 070 211 190  gostivar@ecovent.com.mk
  Тетово, ул.Илинденска бр.179            📞 044 335 051 store@ecovent.com.mk
  Кичево, ул. 11 Септември бр. 101/9   📞 070 209 436 kicevo@ecovent.com.mk

  (комерцијална објава)

  Сподели на:
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени работни места во Полог:

  Advertisement
  Advertisement
  Гостиварпред 40 минути

  Гостиварската полиција приведе 2 лица кај кои е пронајдена марихуана

  Македонијапред 55 минути

  Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по суви коловози

  Музикапред 59 минути

  Александар Тодороски победник на Макфест 2021

  Здравје и убавинапред 2 часа

  Домат – чувар на срцето полн со витамини

  Гостиварпред 14 часа

  Црн ковид извештај: 41 починато лице меѓу кои има и млади

  Македонијапред 16 часа

  Филипче: Вирусот многу се шири кај невакцинираните, апелирам граѓаните да ја сфатат сериозноста

  Гостиварпред 18 часа

  Протестите во Тетово отворија нова војна меѓу ДУИ и Алијанса за Албанците

  Македонијапред 20 часа

  Во тек е пријавување на бруцошите за сместување во студентските домови

  Културапред 22 часа

  Утревечер премиера на Гостиварски театар

  Македонијапред 23 часа

  Промена на моделот на закажување прегледи, матичните лекари со повеќе можности

  Локални избори 2021пред 1 ден

  Последен ден за потврдување на листите на кандидати за градоначалници и советници

  Занимливостипред 1 ден

  Зошто киваме?

  Гостиварпред 2 дена

  Гостивар со повеќе оздравени од нови случаи на корона, во земјава 561 новозаразен

  Гостиварпред 2 недели

  Страотна несреќа на патот Гостивар-Кичево кај Ново Село

  Гостиварпред 2 недели

  МВР официјално за вчерашната несреќа на патот Гостивар-Кичево

  Гостиварпред 2 недели

  Гостиварската полиција фати лице кое провалувало и крадело во болница, катастар и други установи во Гостивар

  Гостиварпред 2 недели

  Нарушување на јавниот ред и мир во Здравствениот дом во Ростуше каде се лечат пациенти од ковид

  Гостиварпред 2 недели

  Пари, телефон и клучеви од автобуси украдени од автобуската станица во Гостивар, приведена девојка

  Гостиварпред 2 недели

  Посебен сообраќаен режим на патот околу Мавровско Езеро на 8 септември

  Гостиварпред 1 недела

  Јакупи: Во модуларната болница имаме 12 пациенти, трагедијата во Тетово ги вознемири, но немаше паника

  Македонијапред 5 дена

  МОН да воведе задолжително бесплатно тестирање во училиштата, а наставата да се одвива и на отворено-повикува МЕЃАШИ

  Гостиварпред 2 недели

  Два физички напади во Гостивар – едниот во казино, другиот врз девојка

  Гостиварпред 1 недела

  Лица на 23 и 37 години меѓу починатите од Гостивар евидентирани во денешниот ковид извештај

  Гостиварпред 5 дена

  Пазар Гостивар – Ќе правиме ајвар, но помалку оти е скапо, велат граѓаните

  Гостиварпред 2 недели

  Три момчиња лишени од слобода во Гостивар, полицијата им нашла марихуана

  Гостиварпред 2 недели

  Да се забрза донесувањето на новиот Закон за игри на среќа, бара иницијативата „Гостивар кој го сакам“

  Спортпред 3 недели

  КК Гостивар започна со подготовките за новата сезона

  Спортпред 3 месеци

  ФОТО ВЕСТ: Македонија тргна за Букурешт на EURO 2020

  Гостиварпред 4 месеци

  Етно вешта жена во гостиварско Зубовце – старински специјалитети, чист воздух и дружење

  Гостиварпред 4 месеци

  Повторно протест во Гостивар: Хартиените учебници да останат основно средство за учење!

  Гостиварпред 4 месеци

  Протест во Гостивар: „Нема да дозволиме експерименти врз нашите деца“

  Гостиварпред 4 месеци

  Паркот во Гостивар ќе добие нов лик и социјално инклузивен дел (фото)

  Гостиварпред 7 месеци

  На поларно време и снег Гостивар маршираше во чест на жртвите во автобуската несреќа

  Гостиварпред 8 месеци

  Како се прославуваше Водици во Гостивар од 2016 до 2020 година (галерија)

  Спортпред 11 месеци

  На Градскиот стадион во Гостивар: ФК Гостивар – ФК Вардар Форино 1:0 (фото)

  Спортпред 12 месеци

  На Градскиот стадион во Гостивар: Вардар Форино – Вардар Скопје (8:9)

  Гостиварпред 12 месеци

  ПРОТЕСТ – Русино е смрт! Белите дробови ни се црни! Сакаме цвеќе, не сакаме депонија!

  Спортпред 1 година

  Кошаркарскиот клуб Гостивар започна со подготовките за сезоната 2020/2021

  Гостиарскипред 1 година

  ГОСТИВАР МОРА ДА ДИШЕ! Протест бр.2 (фотогалерија)

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!