Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Fast food ‘Smile’ нова сендвичара во Гостивар која ги развеселува сите сетила

Објавено

на

Гурманите со истенчени сетила секогаш трагаат по впечатлив, оригинален и единствен вкус, знаат точно што им треба за комплетно задоволство и го ценат секој таков залак. Во Гостивар тоа веќе го имаат на дофат, со она што го нуди сендвичарата „Smile”.

„Smile” не е обична сендвичара, тука, нашите кулинари го ставаат акцентот на квалитетот на состојките. Од свежи зеленчуци до избрано говедско месо и разновидни варијации на сосови, секој сендвич е творба на вкусот. Со почит кон кулинарската традиција и креативност, “Smile” нуди различни стилови и опции – од класични до модерни, за да го задоволи секој вкус.

„Го одбравме името “Smile” затоа што веруваме дека јадењето на вкусен оброк може да создаде насмевка на лицето на нашите посетители. Oд самиот почеток на нашиот заеднички живот желба ни беше да отвориме фамилијарен бизнис, за што добивме голема поддршка од семејството. Нашата цел не е само да ги задоволиме вашите вкусни сетила, туку и да ги развеселиме и оставиме со пријатно искуство“, велат сопствениците Олгица и Марјан Смилкоски.

Смело дојдете и искусете го уникатното вкусно патување во светот на “Smile”. Ние веруваме дека ќе ја препознаете разликата веднаш по прв залога во нашите сендвичи. Бидете ги дел од нашата приказна за вкусот, уживајте во секој залог и оставете “Smile” да го освои вашиот вкусен ум!

Fast food “Smile” се наоѓа на ул. Живко Брајкоски бр.40 во населба Дутлок, Гостивар. Доставата е бесплатна за реон на Гостивар, нарачки на 042 618 407 и 076 303 665.

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Здравје и убавинапред 25 минути

Што да се јаде, а што да се избегнува за време на топлите денови?

Гостиварпред 2 часа

Сообраќајна акција насочена кон мотоциклистите, во Гостивар 22 казни

Македонијапред 3 часа

Составот на новата влада ќе биде доставен во Собрание во вторник

Гостиварпред 4 часа

MINT fintech group и во Гостивар: Менувачница, Осигурување, Инвестициски решенија, Дигитални плаќања, Кредити..

Македонијапред 4 часа

МОН препорача скратени часови и проветрување на училниците поради жешкото време

Гостиварпред 4 часа

Метео аларм за нестабилно време со порој и грмежи во четврток и петок

Гостиварпред 6 часа

Стани успешен техничар за е-трговија, дигитален маркетинг и угостителство, сметководител, банкар, правник – запиши се во СЕОУ Гостивар

Гостиварпред 6 часа

Тешко повреден малолетен пешак во Гостивар

Гостиварпред 7 часа

Продажбата на курбани во Гостивар дозволена само на Сточниот пазар во Фазанерија

Гостиварпред 6 часа

Стани успешен техничар за е-трговија, дигитален маркетинг и угостителство, сметководител, банкар, правник – запиши се во СЕОУ Гостивар

Гостиварпред 3 недели

Сообраќајна несреќа во Гостивар: Повредени пет лица, оштетени пет возила

Македонијапред 2 недели

Нови цени на горивата од полноќ!

Гостиварпред 3 недели

Букви на кирилица и глаголица и македонското знаме на натписот Гостивар во пресрет на 24 Мај

Гостиварпред 3 недели

Осквернавено срцето со македонското знаме и букви на натписот Гостивар

Гостиварпред 3 недели

Инцидент во угостителски објект во Гостивар

Гостиварпред 4 недели

Како да се реши сообраќајниот хаос во Гостивар? Гужви по улиците, паркира кој каде сака…

Гостиварпред 2 недели

Духот на работните акции живее и денес, Здружението на акцијаши Гостивар верно на мисијата

Гостиварпред 3 недели

Обновен и разубавен натписот Гостивар во градскиот парк

Гостиварпред 3 месеци

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 3 месеци

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 5 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 5 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 6 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 6 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 9 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 9 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 10 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена