Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Natasha Beauty Center во Гостивар слави 14 роденден со нова локација-Љубов и почит кон убавината и негата

Објавено

на

Секоја жена знае колку многу значи задоволството од негувано и средено лице и тело, и дека најдобро е таа грижа да се препушти во рацете на докажани професионалци, кои работат со љубов и посветеност.

Токму затоа, Центарот за убавина „Natasha Beauty Center“ во Гостивар ужива голема доверба кај припадничките на понежиот пол, веќе цели 14 години. Од денес, на радост на клиентките, салонот за убавина е подновен, осовремен, разубавен и на нова локација.

Четиринаесеттиот роденденот беше одбележан со дружење, букети цвеќе, споделени насмевки, позитивни вибрации, коктел и подароци…

„Го славиме 14-тиот роденден на нашиот Beauty Center и свеченото отворање на нова локација. Среќни сме што имаме можност цел ден роденденски да се дружиме и да разменуваме позитивна енергија со нашите пријателки кои не‘ почестија со своето присуство. Може да кажам дека жените во Гостивар навистина обрнуваат внимание на својот изглед и нега. Жената секогаш треба да биде негувана и убава, да се грижи за себе, а секако ние сме овде да помогнеме во тоа. Имаме најразлични современи апарати, третмани и методи, за сечија желба и потреба. Отворени сме секој ден од 11 до 19 часот, освен во недела.“, рече сопственичката на Центарот за убавина, Наташа Трпеска.

По повод роденденот и отворањето на новиот салон, беше приредено и пријатно изненадување за жените, односно подарок бесплатни третмани и услуги.

Центарот за убавина „Natasha Beauty Center“ има долга листа на услуги за разубавување во која се опфатени: третмани за нега на лице, третмани за нега на тело и слабеење, пилинг на тело, масажи (антицелулитни и релаксирачки) изработка на нокти, трепки, филер за усни, педикир, депилација, солариум итн.

Новата локација на „Natasha Beauty Center“ е на улица „Гоце Делчев“ (кај Жито маркет) зграда 1, прв кат, стан бр.5. Контакт телефон: 078227728 / 077800809

Новата локација на „Natasha Beauty Center“ е на улица „Гоце Делчев“ (кај Жито маркет) зграда 1, прв кат, стан бр.5. Контакт: 078227728 – 077800809

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:
Најновата емисија „МИНУТИ ЗА СЕКОГО“ | Тема: ПЕНЗИОНЕРИ | Гостинка: Живка Матевска
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 4 недели

Во Гостивар ќе се одбележат 100 години од раѓањето на еден од најголемите херои на Македонија, Чеде Филиповски – Даме

Гостиварпред 2 недели

Потресувачки случај на самоповреда и напад во семејство во гостиварско, четири лица пренесени во болница

Гостиварпред 2 недели

Филмско разбојништво во атар на Чегране, украдени над 500 кг. марихуана од фабрика за канабис

Гостиварпред 2 недели

Гостиварката Тамара со број 6, почна гласањето за Јуниор Евросонг

Гостиварпред 4 недели

Во еден по полноќ во Гостивар приведена девојка оти нарушила ред и мир

Гостиварпред 2 недели

Лишен од слобода 51-годишен гостиварец поради физички напад врз неговата вонбрачна партнерка

Гостиварпред 4 недели

Тамара Грујеска во пресрет на Јуниорски Евросонг: Со нетрпение го чекам настапот во Ница, ќе дадам максимум од себе

Гостиварпред 4 дена

Изменет режим на сообраќај на патот Тетово-Гостивар, ќе трае 6 месеци

Гостиварпред 1 недела

Семејна драма во гостиварско: Родителите се расправале, па синот го повредил таткото со нож

Спортпред 6 часа

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 3 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 3 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 4 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Гостиварпред 4 месеци

Гостивар домаќин на атрактивна Меѓународна изложба на кучиња со учесници од 25 земји

ФОТО ВЕСТпред 4 месеци

ФОТО ВЕСТ | Августовска вечер низ Гостивар

Гостиварпред 4 месеци

Во Ниќифорово достоинствено и гордо одбележан 1 век од раѓањето на великанот Чеде Филиповски-Даме

Гостиварпред 5 месеци

Коњаницата „Бигорски Манастир–Патот на црешовото топче“ продефилира во Гостивар, најмладиот учесник е Никола од Тумчевиште

Гостиварпред 6 месеци

Завршна изложба на делата од ликовната колонија „Гостивар 2023“

Огласи за вработување:

Advertisement
.

Популарно изминативе 100 дена