fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварец пријавил физички напад на улица

Објавено

на

Вчера (5 ноември) околу 14 часот и 55 минути, Р.Е. на возраст од 65 години од Гостивар во СВР Тетово пријавил дека околу 12 часот на улица „Борче Јовановски“ во Гостивар, по претходна вербална расправија, физички бил нападнат од Ј.Н. , информира полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!