fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Гостиварка физички нападната од невенчаниот сопруг

Објавено

на

Дваесет и четиригодишна гостиварка вчера (25 октомври) во СВР Тетово пријавила дека околу 18 часот и 30 минути физички била нападната од нејзиниот невенчан сопруг М.Б.(30) од Република Косово, информира полицијата.

Половина час подоцна М.Б., кој непријавено престојувал на подрачјето, бил приведен и задржан во Полициската станица Гостивар за расчистување и документирање на случајот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!