Поврзи се со нас

Гостивар

Куче скитник нападнало жена во Дебреше

Објавено

на

Вчера (28 март) во 11 часот и 35 минути, Г.З. на возраст од 43 години од гостиварско Дебреше во СВР Тетово пријавила дека во близина на селското училиште била касната од куче скитник.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена