Поврзи се со нас

Вести

Рекламирајте го вашиот бизнис на Gostivarpress.mk

Објавено

на

Gostivarpress.mk ви нуди маркетинг простор каде ќе можете да ја претставите, промовирате, изрекламирате вашата компанија, бизнис, услуга итн.

Интернет маркетингот е поефикасен и далеку поприфатлив од традиционалниот маркетинг, емитувајќи дигитални маркетинг пораки до потрошувачите за многу помали трошоци во однос на ТВ рекламирањето или печатените кампањи, информирајќи поширока публика.

Порталот Gostivarpress.mk е единствен медиум од ваков вид, доста е популарен, посетуван и влијателен медиум за регионот на Гостивар. Нашиот портал секојдневно на читателите им презентира вести за случувањата, настаните и актуелностите од Гостивар и околните населени места. Единствени сме во понудата на информации од локален карактер, кои секојдневно се обновуваат. Освен вести и информации, содржината на нашиот портал ја збогатуваме со интересни приказни од животот, интервјуа, репортажи и други стории кои го привлекуваат вниманието на читателите. Во работата на порталот е вклучен професионален тим со
долгогодишно искуство во новинарското известување.

За повеќе информации околку маркетингот може да не контактираат на тел: 070229279, info@gostivarpress.mk или Facebook Фан страна.

Со почит.

НАЦРТ СО ПОЗИЦИИ ЗА БАНЕРИ

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 4 недели

Кривични за бесправно градење во Гостивар со фалсификување исправи, перење пари, злоупотреба на должност…

Гостиварпред 2 недели

ОСМОМАРТОВСКИ СО БЕЛИНДА ТУКСАР ЛОТЕСКА, началничка на Отсек за криминалистичко разузнавање, статистика и документирање во ОВР Гостивар

Гостиварпред 4 недели

Наша цел е поправедно општество и еднаквост, порачаа гимназијалците од Гостивар

Гостиварпред 2 недели

Гостивар е се‘ уште без вода, се комплицирала работата на терен, екипи санираат дефект

Гостиварпред 2 недели

Утре во Гостивар ќе нема вода повеќе часови

Гостиварпред 3 недели

45 семејства во Гостивар конечно добија клучеви од социјалните станови

Гостиварпред 1 недела

Автопатот Тетово-Гостивар ќе почне да се гради на 22 април, ќе чини 125 милиони евра според првична пресметка

Македонијапред 2 недели

Пред општинската зграда во Ростуше покрај македонското поставено и турското знаме

Гостиварпред 4 недели

Гостивар: Со картица од бившата вадел пари од банкомат

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена