fbpx
Поврзи се со нас

Магазин

Сте имале проблем во образование или здравство..?! 10.000 денари за вашата приказна.

Објавено

на

Дали некогаш сте се соочиле со проблем при добивање на здравствена услуга? Или сте барале средства од Фондот за здравствено осигурување, но не сте ги добиле и покрај тоа што сте имале потполно право на тоа? Вашето дете не може да оди во градинка бидејќи во вашето населено место воопшто нема градинки? Ви ја укинале социјалната помош без соодветна причина и образложение за тоа?

Раскажете ја вашата приказна и добијте 10.000 денари. Повеќе информации на http://www.financethink.mk/…/upl…/2016/07/Povik-My-story.pdf.

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!