Поврзи се со нас

Бизнис

Нова филијала на Кроација Осигурување и во Гостивар

Објавено

на

Септември е месец на почетоци па после отворањето на нова филијала на Кроација Осигурување во Тетово, денес жителите на Гостивар добија нова филијалата каде ќе можат да се осигураат од повеќе видови на ризици, да го заштитат својот дом, возило и здравје со еден од пакетите за приватно здраствено осигурување и осигурани да отпатуваат на саканите дестинации.

Филијалата на Кроација Осигурување во Гостивар се наоѓа на ул. Илинденска бб.

Сите граѓани кои имаат потреба од осигурување можат да ја посетат новата филијала и да ги искористат тековните летни акции.

Во моментот мрежата на филијали на Кроација Осигурување АД Скопје брои 23 филијали, од кои 6 во Скопје, а останатите распространети во 17 градови низ Републиката. Со отворањето на нови филијали и реновирање на постоечките Кроација Осигурување континуирано се посветува на подобрување на квалитетот на услугите, со цел задоволување на потребите на граѓаните и на бизнисите на квалитетен и конзистентен начин.

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 3 недели

Притвор за 30 годишник од Гостивар, снимал сексуални односи со девојче и видеата ги чувал во телефон за да ги споделува

Гостиварпред 2 недели

Несреќа во Гостивар: Со „бмв“ удрил во пешак, па во ограда и куќа

Гостиварпред 7 дена

Храбра во борбата со рак, Рената од Гостивар споделува за голготата, болката, сомнежите, надежта…

Гостиварпред 3 недели

Нарушен јавен ред и мир во болницата во Гостивар, приведен е маж

Гостиварпред 4 недели

Утрово уапсен гостиварец за обљуба врз девојче

Гостиварпред 3 недели

„МИНУТИ ЗА СЕКОГО“ на Gostivarpress.mk со Велко Бобароски, претседател на Здружение на дијабетичари во Гостивар

Гостиварпред 3 недели

Во Гостивар отворена работилница за бесплатна поправка на стари предмети-Помалку отпад, развој на занаетчиството

Гостиварпред 3 недели

Убиени се мечка и две мали мечиња во Жировница

Гостиварпред 2 недели

Маврови Анови: Со црева краделе гориво од службени возила

Гостиварпред 2 недели

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 3 недели

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 1 месец

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Гостиварпред 2 месеци

Гостивар домаќин на атрактивна Меѓународна изложба на кучиња со учесници од 25 земји

ФОТО ВЕСТпред 2 месеци

ФОТО ВЕСТ | Августовска вечер низ Гостивар

Гостиварпред 2 месеци

Во Ниќифорово достоинствено и гордо одбележан 1 век од раѓањето на великанот Чеде Филиповски-Даме

Гостиварпред 2 месеци

Коњаницата „Бигорски Манастир–Патот на црешовото топче“ продефилира во Гостивар, најмладиот учесник е Никола од Тумчевиште

Гостиварпред 3 месеци

Завршна изложба на делата од ликовната колонија „Гостивар 2023“

Гостиварпред 3 месеци

Јунски пазарен ден во Гостивар со полни тезги, еве ги цените

Огласи за вработување:

АНКЕТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена