Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

НОВИТЕТ во Гостивар: „Urban GYM“ за секој што сака да биде фит и во форма

Објавено

на

  • Shqip

На големо задоволство на сите, пред некое време Гостивар доби нов Gym & physical fitness center со име „Urban GYMкој нуди одлични услови за тренинг и релаксација со најсовремена фитнес и кардио опрема.

„Urban GYM ги поседува сите справи за вежбање каде секој гостиварец во пријатна атмосфера може да се рекреира и да ја зајакне својата мускулна маса, притоа и да согори вишок на килограми.

„Целта ни е да им помогнеме на граѓаните да водат поздрав и поактивен стил на живеење. Затоа им обезбедивме најсовремено опремен простор кој е во потполност прилагоден на модерниот начин на живот – по опрема, климатизација и функционалност“, велат од новиот „Urban GYM“.

Тука е и тимот за почетници кои сакат да вежбат, на кои им е потребен соодветен пристап, но и користење на дозволените суплименит за исхрана кои ги има во овој центар.

„Urban GYM“ се наоѓа на булевар Браќа Ѓиноски, во близина на Основниот суд во Гостивар.

Gym & physical fitness center „Urban GYM“
Работно време:
понеделник – петок од 8 до 23 часот
сабота од 12 до 23 часот
недела 0д 17 до 23 часот
Телефон за контакт: 078500757

(комерцијална објава)

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 38 минути

Одлука за старт на постапка за концесионерство за Аква Парк во Гостивар

Вестипред 1 час

Српски Телеком основа компанија во земјава

Македонијапред 2 часа

ССМ апелира да се реши статусот на околу 4700 наставници и стручни соработници

Што, како, каде?!пред 2 часа

Неверојатни цени само за вас! – Нов Ултра леток на Ултра маркети

Гостиварпред 2 часа

Бигорски ќе го одбележи Илинден со Света литургија и Молитва за татковината

Што, како, каде?!пред 3 часа

50 % попуст на сите прегледи во Систина Офталмологија Тетово и Гостивар

Гостиварпред 4 часа

Расте бројот: 74 нови случаи на коронавирус, 7 во Гостивар

Гостиварпред 4 часа

Нападнат фудбалер на улица во Гостивар

Македонијапред 5 часа

МТСП: Стечајните работници кои ги исполнуваат условите за надомест со новиот Закон да се пријават во АВРСМ

Музикапред 6 часа

DJ METTO, Superhiks, Dina Jashari и Stoned Hedge вечерва на The Park Festival во Гостивар

Занимливостипред 6 часа

Најскапата порција помфрит во светот чини 200 долари

Вестипред 7 часа

„Отворен Балкан“ – една економија, без царини, без задржувања на границите и со сто проценти слободна трговија

Вестипред 8 часа

Православен празник Света Марина (Огнена Марија)

Што, како, каде?!пред 1 недела

Нова „неделна акција со супер ниски цени“ во МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ

Што, како, каде?!пред 2 недели

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ: Нова месечна акција со БОНУС поени (16.07.21 – 15.08.21)

Гостиварпред 2 недели

Почна официјалниот дел од Галичка свадба 2021, следете го преносот во живо

Македонијапред 2 недели

Изгласан Законот за изградба на автопатите Тетово – Гостивар, Струга – Ќафасан и Прилеп – Битола (ПВТ)

Гостиварпред 2 недели

Претреси и апсења на дилери на дрога во Гостивар

Гостиварпред 2 недели

Во Гостивар лишена од слобода девојка кај која е најден кокаин

Македонијапред 2 недели

Отворен привремениот граничен премин Стрезимир – Рестилица

Гостиварпред 2 недели

КОНКУРС за поезија од млади автори

Гостиварпред 1 недела

Mаж физички нападнал вработена во Службата за брза помош во Гостивар

Гостиварпред 2 недели

Приведен 18 годишник од гостиварско, се сомничи за обљуба на малолетна роднина

Гостиварпред 2 недели

Гостиварец ја малтретирал неподвижната сопруга и ја оставал без лекови и храна

Гостиварпред 1 недела

Гостиварската полиција одзеде 5 патнички моторни возила заради бучавост

Еден ден со..пред 6 дена

ЕДЕН ДЕН СО : Трајче Богданоски, професор по физичко и кондиционен тренер

Спортпред 2 месеци

ФОТО ВЕСТ: Македонија тргна за Букурешт на EURO 2020

Гостиварпред 2 месеци

Етно вешта жена во гостиварско Зубовце – старински специјалитети, чист воздух и дружење

Гостиварпред 2 месеци

Повторно протест во Гостивар: Хартиените учебници да останат основно средство за учење!

Гостиварпред 3 месеци

Протест во Гостивар: „Нема да дозволиме експерименти врз нашите деца“

Гостиварпред 3 месеци

Паркот во Гостивар ќе добие нов лик и социјално инклузивен дел (фото)

Гостиварпред 6 месеци

На поларно време и снег Гостивар маршираше во чест на жртвите во автобуската несреќа

Гостиварпред 6 месеци

Како се прославуваше Водици во Гостивар од 2016 до 2020 година (галерија)

Спортпред 10 месеци

На Градскиот стадион во Гостивар: ФК Гостивар – ФК Вардар Форино 1:0 (фото)

Спортпред 10 месеци

На Градскиот стадион во Гостивар: Вардар Форино – Вардар Скопје (8:9)

Гостиварпред 10 месеци

ПРОТЕСТ – Русино е смрт! Белите дробови ни се црни! Сакаме цвеќе, не сакаме депонија!

Спортпред 12 месеци

Кошаркарскиот клуб Гостивар започна со подготовките за сезоната 2020/2021

Гостиарскипред 1 година

ГОСТИВАР МОРА ДА ДИШЕ! Протест бр.2 (фотогалерија)

ФОТО ВЕСТпред 1 година

Априлијада на Gostivarpress.mk (втор дел)

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!