Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

НОВИТЕТ во Гостивар: „Urban GYM“ за секој што сака да биде фит и во форма

Објавено

на

  • Shqip

На големо задоволство на сите, пред некое време Гостивар доби нов Gym & physical fitness center со име „Urban GYMкој нуди одлични услови за тренинг и релаксација со најсовремена фитнес и кардио опрема.

„Urban GYM ги поседува сите справи за вежбање каде секој гостиварец во пријатна атмосфера може да се рекреира и да ја зајакне својата мускулна маса, притоа и да согори вишок на килограми.

„Целта ни е да им помогнеме на граѓаните да водат поздрав и поактивен стил на живеење. Затоа им обезбедивме најсовремено опремен простор кој е во потполност прилагоден на модерниот начин на живот – по опрема, климатизација и функционалност“, велат од новиот „Urban GYM“.

Тука е и тимот за почетници кои сакат да вежбат, на кои им е потребен соодветен пристап, но и користење на дозволените суплименит за исхрана кои ги има во овој центар.

„Urban GYM“ се наоѓа на булевар Браќа Ѓиноски, во близина на Основниот суд во Гостивар.

Gym & physical fitness center „Urban GYM“
Работно време:
понеделник – петок од 8 до 23 часот
сабота од 12 до 23 часот
недела 0д 17 до 23 часот
Телефон за контакт: 078500757

(комерцијална објава)

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 8 минути

Короната зема замав! Над 200 нови позитивни, 4 смртни случаи, Гостивар двоцифрен број новозаразени

Гостиварпред 48 минути

Хоспитализирани 105 заразени со ковид во државава, во Гостивар 20

Гостиварпред 1 час

Марихуаната и кокаинот се‘ почести меѓу младите во Гостивар, родителите да отворат очи

Македонијапред 2 часа

Продолжен конкурсот за реонски попишувачи и инструктори до 12 август

Спортпред 2 часа

ФФМ го промовира селекторот Милевски

Гостиварпред 3 часа

Уапсен гостиварец заради агресија и обид за напад на полицајци

Македонијапред 5 часа

Прогласена кризна состојба во траење од 30 дена

Македонијапред 5 часа

МТСП: 60% од вработените во градинките вакцинирани, апел до останатите да примат вакцини

Гостиварпред 6 часа

Екстремно топло – попладне дожд и грмежи

Спортпред 7 часа

Македонската кошаркарска репрезентација до 18 години подобра од Грузија

Македонијапред 7 часа

По 10.000 денари награда за 300 пожарникари и граѓани вклучени во гаснење на пожарите

Македонијапред 17 часа

Утре седница на Влада за прогласување на кризна состојба поради пожарите

Технологијапред 20 часа

Најмалиот телефон во светот е голем колку еден палец

Што, како, каде?!пред 2 недели

Нова „неделна акција со супер ниски цени“ во МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ

Македонијапред 3 дена

Се празнува Илинден, значаен датум од историјата на Македонија

Гостиварпред 1 недела

Пронајден човечки труп на патот Маврови Анови-Дебар

Македонијапред 1 недела

МВР отвори оглас за 39 вработувања

Еден ден со..пред 2 недели

ЕДЕН ДЕН СО : Трајче Богданоски, професор по физичко и кондиционен тренер

Гостиварпред 1 недела

Предлог на Таравари, угостителските објекти во Гостивар да работат плус два часа

Гостиварпред 1 недела

Хрватица физички нападнала полицаец во Гостивар

Еден ден со..пред 5 дена

ЕДЕН ДЕН СО: Шпреса Усеини, директорка на ООУ „Исмаил Ќемали“ Гостивар

Гостиварпред 2 недели

Саботна контрола во Гостивар: „Летаат“ возачи – „летаат“ казни

Гостиварпред 5 дена

На патарината во Гостивар уапсени тројца млади со дрога

Гостиварпред 1 недела

Гостиварка простирајќи алишта изгубила контрола и паднала од балкон

Македонијапред 2 недели

Запленета марихуана вредна околу 150.000 евра, приведени пет лица

Гостиварпред 6 дена

Нападнат фудбалер на улица во Гостивар

Спортпред 2 месеци

ФОТО ВЕСТ: Македонија тргна за Букурешт на EURO 2020

Гостиварпред 2 месеци

Етно вешта жена во гостиварско Зубовце – старински специјалитети, чист воздух и дружење

Гостиварпред 2 месеци

Повторно протест во Гостивар: Хартиените учебници да останат основно средство за учење!

Гостиварпред 3 месеци

Протест во Гостивар: „Нема да дозволиме експерименти врз нашите деца“

Гостиварпред 3 месеци

Паркот во Гостивар ќе добие нов лик и социјално инклузивен дел (фото)

Гостиварпред 6 месеци

На поларно време и снег Гостивар маршираше во чест на жртвите во автобуската несреќа

Гостиварпред 7 месеци

Како се прославуваше Водици во Гостивар од 2016 до 2020 година (галерија)

Спортпред 10 месеци

На Градскиот стадион во Гостивар: ФК Гостивар – ФК Вардар Форино 1:0 (фото)

Спортпред 11 месеци

На Градскиот стадион во Гостивар: Вардар Форино – Вардар Скопје (8:9)

Гостиварпред 11 месеци

ПРОТЕСТ – Русино е смрт! Белите дробови ни се црни! Сакаме цвеќе, не сакаме депонија!

Спортпред 12 месеци

Кошаркарскиот клуб Гостивар започна со подготовките за сезоната 2020/2021

Гостиарскипред 1 година

ГОСТИВАР МОРА ДА ДИШЕ! Протест бр.2 (фотогалерија)

ФОТО ВЕСТпред 1 година

Априлијада на Gostivarpress.mk (втор дел)

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!