fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Отворање на нова обложувалница на ЕВРОТИП во Гостивар

Објавено

на

Спортските обложувалници ЕВРОТИП најавуваат големо отворање на нова обложувалница во Гостивар.

Новата обложувалница која е втора по ред во овој град се наоѓа на ул. 201 бр. 2 до маркет Монтенегро Малеарди.

Од ЕВРОТИП најавуваат дека во сабота во 12 часот ќе се прави свечено отворање со коктел и изненадувања за сите.

(комерцијална објава)

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!