fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Отворена нова уплатно – исплатна локација на Евротип Спортски Обложувалници во Гостивар

На 25 Јануари Евротип Спортските Обложувалници отворија 3-та уплатно – исплатна локација во Гостивар на ул.Тоде Богданоски бр.69 ( Поранешен ресторан Лондон ).

Додека пак на 31.01.2020 во Петок со почеток од 12:00 часот, Евротип Ве канат на свечен настан каде што ќе Ве очекува многу забава, вредносни ваучери и награди за сите присутни гости.

(комерцијална објава)

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Кој ќе ја состави новата Влада?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!