Поврзи се со нас

Гостивар

Пронајдено е куче во Шеста зона во Гостивар

Читатели на Gostivarpress.mk, информираат дека во населбата Шеста зона во Гостивар утрово било забележено кученце за кое веруваат дека е домашно и изгубено. Со надеж дека сопственикот ќе го препознае, тие напоменуваат дека кучето има ремче околу вратот.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!