Поврзи се со нас

Бизнис

Рамстор прославува и ве наградува!

Објавено

на

Месец Октомври го одбележува доаѓањето на есента, големите попусти, а воедно и месецот во кој Рамстор го слави својот роденден. Оваа година Рамстор маркети и Рамстор Мол слават  17 години постоење на македонскиот пазар.

Во пресрет на роденденската прослава, во текот на месец Октомври, за потрошувачите, Рамстор маркети и Рамстор Мол обезбедија големи попусти, акции, промоции, како и многу подароци и богата содржина за сите генерации.

Во овој месец заедно со роденденот организираме многу настани, така што во текот на секоја недела од месецот, Рамстор маркети и Рамстор Мол ќе ви понудат богата и разнолика програма за секоја недела од месецот.

Роденденската програма ја започнуваме со  големата Наградна Игра “17 Години со Вас 117 Награди за вас”што е уште еден од начините компанијата да ја искаже својата благодарност кон потрошувачите за овие 17 години.

Постоиме 17 години само за вас. Ве очекуваме во месецот на радоста!

Рамстор Маркети и Рамстор Мол.

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:

Претседателски избори

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Гостиварпред 37 минути

Приведување во Гостивар, мајка го пријавила синот за агресивно однесување

Македонијапред 2 часа

Четврти ден штрајк на приватните специјализанти, осуда за притисоците

ИЗБОРИ 2024пред 3 часа

Скратени часови на 23 април и 7 мај во училиштата во кои ќе се гласа на изборите

Гостиварпред 4 часа

Какво културно наследство „крие“ Гостивар – Изложба на фотографии и разгледување на Саат Кулата

Гостиварпред 5 часа

Изгубена или украдена? Со картичка на гостиварец некој си пазарувал во маркет во Тетово

ИЗБОРИ 2024пред 8 часа

Денес почнува кампањата за Парламентарните избори

Здравје и убавинапред 9 часа

Сремуш – одлично средство за чистење на организмот после зимските месеци

Македонијапред 10 часа

Прилагодена брзина и внимателно возење по влажните коловози

Македонијапред 21 час

Вечерва значително посвежо време, инфо за измерени температури и прогноза за утре

Гостиварпред 4 недели

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 1 месец

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 3 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 3 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 4 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 4 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 7 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 8 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 8 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

АНКЕТА:

Дали ќе гласате на претстојните ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ и ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2024?
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена