Поврзи се со нас

Гостивар

Сопружници во Маврово се искршиле од ќотек

Вчера (1 март) во 10 часот, во СВР Тетото пријавено е дека во викендица во Маврово, во која престојувале, сопружници од Скопје на возраст од 25 и 34 години, меѓусебно физички се пресметувале, ја оштетиле внатрешноста на објектот, а задобиле и повеќе повреди, информира денеска полицијата.

Двете лица лишени се од слобода и задржани се во Полициското одделение Маврово за расчистување и документирање на случајот.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Каде ќе одите на одмор ова лето?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!