fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivaras i privuar nga liria, ka sulmuar fizikisht policët

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (23 mars) rreth orës 13 e 30 minuta, në rrugën “Tode Bogdanovski” në Gostivar, zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme të Gostivarit kanë arrestuar një njëzet e shtatë vjeçar nga Turçani i Gostivarit, pasi i njëjti fizikisht i sulmoi ata gjatë kryerjes së veprimeve zyrtare.

“Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit, ndërsa babai i tij i cili ka mbërritur në vendin e ngjarjes është sjellë në mënyrë agresive. Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit ndaj të dyve, do të vijojnë parashtresa përkatëse”, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена