Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivaras ka paraqitur se dy persona ja kanë sulmuar djalin e mitur

Botuar

  • македонски јазик

Tridhjetë e shtatëvjeçari E.R. i Gostivarit dje (29 Nëntor) në orën 19 e 45 minuta në SPB Tetovë ka paraqitur se rreth gjysëm ore më parë, në rrugën “Borçe Jovanovski” në Gostivar, djali i tij i mitur ka qenë fizikisht i sulmuar nga dy persona.

Policia informon se rasti pastrohet dhe dokumentohet.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

ANKETIMI

По кој модел на настава треба да започне второто полугодие во училиштата?

Резултати од анкетата

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена