fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivaras ka sulmuar prindërit e tij, policia e ka arrestuar

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (6 mars) rreth orës 16 e 40 minuta, zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme Gostivar, në rrugën “Ivo Lola Ribar” në Gostivar, kanë arrestuar 29-vjeçarin I.B. nga Gostivari, i cili rreth orës 14 në banesën e familjes ka sulmuar fizikisht prindërit e tij. Ai raportohet gjithashtu se ka përdorur një objekt metalik në sulm, duke plagosur babain e tij.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar dhe ndaj personit do të vijojë parashtresë adekuate, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена