Na ndiqni në:

Gostivari

Policia e Gostivarit arrestoi 2 persona tek të cilët është gjetur marihuanë

Botuar

  • македонски јазик

Zyrtarë policorë të Departamentit për punë të brendshme Gostivar dje (18 Shtator) rreth orës 16 e 30 minuta, në fshatin Gradec, kanë privuar nga liria dy banorë të Vrapçishtit në moshë prej 25 deri 30 vjet. Siç njoftoi SPB Tetovë, gjatë kontrollit të tyre dhe automjetit të tyre “mercedes” me targa të Gostivarit është gjetur marihuanë.

“Më vonë, me urdhër gjyqësor, nga ora 18 e 40 minuta e deri në ora 21, është kryer bastisje e shtëpisë dhe hapësirave ndihmëse të 25 vjeçarit, gjatë së cilës, gjithashtu është gjetur marihuanë. Të dy janë mbajtur në Stacionin policor Gostivar për pastrim dhe dokumentim të rastit, pas çka do të pasojnë parashtresa adekuate.”, informon SPB.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!