Na ndiqni në:

Gostivari

U dogjën barakat përballë shkollës teknike në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Në një zjarr të madh që ka ndodhur mbrëmë janë djegur plotësisht barakat përballë shkollës së mesme teknike në Gostivar. Fatmirësisht nuk ka viktima apo të lënduar, por dëmet materiale janë të mëdha. Familjet mbetën të pastrehë. Zjarri pasi ka shpërthyer është përhapur me shpejtësi të madhe dhe ka përfshirë të gjitha barakat.

Shkaqet e zjarrit do të inspektohen.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!