fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Dënohet shoferi nga Gostivari i cili po lëvizte me BMW në Urën e Gurit

Botuar

  • македонски јазик

MPB-ja informon opinionin se dje (25.04.) është sanksionuar një 68-vjeçar nga fshati Çegran i Gostivarit, i cili ka lëvizur me veturë të udhëtarëve në Urën e Gurit në Shkup. Ndaj tij janë shqiptuar masa për shkak të lëvizjes kundër shenjës së komunikacionit, parkimit në zonë për këmbësorë dhe afatit të skaduar të lejes së qarkullimit, tha MPB.

Ditët e kaluara qytetarët kanë shpërndarë në rrjetet sociale foto të shoferit që ka kaluar urën me makinë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена