Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Ultra fletushkë e Re të Ultra Marketeve

Botuar

  Mbërriti fletushka Ultra e Re të Ultra Marketeve me super prodhime me çmime fantastike të ulëta, të dedikuara vetëm për Ju.

  Aksioni vlen në të gjitha Ultra Dhe fillon nga sot 03.09 dhe do të zgjasë deri më 09.09, kurse prodhimet janë me sasi të kufizuara.

  Lokacioni 1: Lagjja Pitarnicë, Lokacioni 2: Lagjja te Mllekët , Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr.38

  (Shpallje komerciale)

  Сподели ја веста:

  ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

  Дали користите PayPal?

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени огласи за вработување:

  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена