Na ndiqni në:

Gostivari

Të raportuar sulme fizike në shkollë dhe në rrugë në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Dyzet e pesë vjeçari A.V., banor i Gostivarit  dje (29 dhjetor) në SPB të Tetovës ka raportuar se në shkollën fillore në Gostivar, ku mëson djali i tij i mitur, më 27 të këtij muaji rreth orës 14 është sulmuar fizikisht nga shoku i tij i klasës, i cili e ka kërcënuar me objekt të mprehtë.

Dje (29 dhjetor) në ora 19:30, N.I. (49) nga  Simnica e Gostivarit në SPB Tetovë ka raportuar se në rrugën “Goce Dellçev” në Gostivar është sulmuar fizikisht nga një person.

Policia thotë se rastet janë duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена