Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras për shkak të një sulmi fizik

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë ka njoftuar se dje (4 janar) në ora 16:20 në rrugën “Boge Veljanovski” në Gostivar, zyrtarët policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme të Gostivarit kanë arrestuar një 52-vjeçar nga Gostivari, i cili paraprakisht rreth orës 15:30 në market në rrugën “Pitarnica” në Gostivar ka sulmuar fizikisht një 26-vjeçar.

Po ndërmerren masa për pastrimin dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës ndaj të arrestuarit do të pasojë parashtresë adekuate, njofton policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена