fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Dhunë familjare në Gostivar, i privuar nga liria një 40 vjeçar

Botuar

  • македонски јазик

Dje (28 prill) në ora 16:50 në Banjicën e Poshtme të Gostivarit, zyrtarë policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar një 40-vjeçar banues në Balindoll të Gostivarit, i cili është denoncuar nga bashkëshortja 29 vjeçare se paradite rreth orës 14 në rrugën “Majori Çede Filipovski” në Gostivar, është sjellur në mënyrë agresive ndaj saj dhe e ka kërcënuar.

SPB bën me dije se po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена