fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Тепачка во казино во Гостивар

Објавено

на

Рано утрово (10 декември) околу 4 часот во казино на улица „Борче Јовановски“ во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово-Полициска станица Гостивар ги привеле 31 годишниот С.Ф. од гостиварско Беловиште и 37 годишниот В.М. од Гостивар, кои во алкохолизирана состојба физички се пресметувале, информираат од полицијата.

Според СВР, при приведувањето, еден од нив се однесувал агресивно кон полициските службеници. По целосно документирање на случајот против нив ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!