Поврзи се со нас

Бизнис

Водомак – Гостивар

Бушење бунари за вода, истражни бушења и изработка на геомеханички  елаборати со лабораториски испитувања за сите видови на градежни објекти.

Водомак – Гостивар

070314127

Vodomak@gmail.com

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!