fbpx
Поврзи се со нас

Македонија

Вторник неработен ден – 11 Октомври

Објавено

на

Денот на народното востание 11 Октомври 2016 година (вторник), е неработен ден за сите граѓани на  Република Македонија

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!