Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Gostivarpress.mk ви подарува книги!

По повод 23 април, Светскиот ден на книгата, Gostivarpress.mk организира мала наградна игра во која на тројца свои читатели ќе им подари книга.

Правилата се многу едноставни! Треба да ја споделите оваа објава на фб и да наведете кои книги сте ги прочитале изминатава година, односно да го пополните формуларот подолу и да кликнете „испрати“:

Наградната игра трае до полноќ, а имињата на читеталите кои ќе добијат книги ќе бидат објавени во среда наутро.

Среќно!

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!