fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Gostivarpress.mk ви подарува книги!

Објавено

на

По повод 23 април, Светскиот ден на книгата, Gostivarpress.mk организира мала наградна игра во која на тројца свои читатели ќе им подари книга.

Правилата се многу едноставни! Треба да ја споделите оваа објава на фб и да наведете кои книги сте ги прочитале изминатава година, односно да го пополните формуларот подолу и да кликнете „испрати“:

Наградната игра трае до полноќ, а имињата на читеталите кои ќе добијат книги ќе бидат објавени во среда наутро.

Среќно!

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!