fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

3 декември | АРЕА & co.. | арена Борис Трајковски | 19:30 часот

Објавено

на

ALL YOU NEED IS LOVE ДЕН ВО СКОПЈЕ!

За прв пат на едно место, во исто врме Бајага и Инструктори, Прљаво казалиште и АРЕА!

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!