Поврзи се со нас

Гостивар

Физички нападнат гостиварец поради недоразбирање во сообраќајот

Вчера во 17.10 часот во СВР Тетово, С.Н.(34) од Гостивар пријавил дека околу 16.30 часот, на паркинг пред продажен објект на бул. „Гоце Делчев“ во Гостивар, поради недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од две лица, соопштува полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!