Поврзи се со нас

Вести Гостивар

ФОТО ВЕСТ: Поставен полнач за електрични автомобили во Гостивар

Полначот е лоциран на паркинг просторот во центарот на градот, во близина на Спорт Вижн.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!