Поврзи се со нас

Вести Гостивар

ФОТО ВЕСТ: Поставен полнач за електрични автомобили во Гостивар

Полначот е лоциран на паркинг просторот во центарот на градот, во близина на Спорт Вижн.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно