fbpx
Поврзи се со нас

Спорт

„Победа за радост на душата“ Радоста на фудбалерите во Грузија низ фотографии

Објавено

на

Или како би рекол коментаторот Тони Стојановски, „Сега душата се радува, зошто има зошто душа да е“. По победедата на македонските фудбалери во Тбилиси и историскиот пласман на Европско првенство.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!