Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Поздрав од Гостивар! Разгледници и фотографии од едни други времиња… (втор дел)

Претходно низ разгледници се потсетивме на изгледот и духот на Гостивар во едни други минати времиња. Во вториот дел разгледуваме стари фотографии од градот.

Поздрав од Гостивар! Разгледници и фотографии од едни други времиња… (прв дел)

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!