fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Пријавен физички напад во објект во Гостивар

Објавено

на

Вчера, (23 август) половина час по полноќ, А.С.(48) од Гостивар пријавил дека во објект во Индустриска зона во Гостивар претходно физички бил нападнат од Б.Н.(49), исто така, од Гостивар, кој вербално се расправал со неговиот брат, информираат од полицијата.

Се работи на расчистување и документирање на случајот.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!